Časté dotazy

1. Jak probíhá zkoušení šatů?

Při zkoušení šatů se Vám budu věnovat na 100%. Nikdy nemám objednané dvě klientky v jednu dobu. Nemusíte mít tedy strach, že bychom něco zanedbaly.

Vyzkoušíme tolik šatů, kolik budete chtít, ani v tomto u nás žádné omezení nehledejte. Není problém se v šatech u nás vyfotit. Vezměte si s sebou boty, které plánujete mít obuté přímo na Vaší svatbě. Prosím, navštivte nás bez make-upu. Špiní naše a potencionálně i Vaše šaty.


Naše svatební studio je poměrně malé, proto ideální doprovod jsou dva lidé. Kdybyste přesto trvala na vyšším počtu, předem dejte vědět.


Zkoušení svatebních šatů je u nás rozděleno na několik skupin:
1. Základní zkouška 1,5 hod - 400 Kč,
2. Prodloužená zkouška 2 hod - 500 Kč 3. Prosecco zkouška 1,5 hod - 600 Kč
4. Prodloužená prosecco zkouška 2 hod - 700 Kč


Částka za rezervaci termínu zkoušení je nevratná.


Zkoušení maturitních/plesových šatů a dětských šatů je u nás zdarma. 


REZERVACE TERMÍNU:

 Proveďte prosím přes náš rezervační formulář. Poplatek za zkoušku hradíte na konci registrace. 


2. Rezervace šatů

Milé klientky, když si u nás vyberete šaty, sepíšeme spolu smlouvu a zaplatíte polovinu z ceny za půjčení.      ( jedná se o rezervační poplatek - nevratný - platí i pro dětské a společenské šaty )  Druhou polovinu zaplatíte v den, kdy si pro šaty přijdete. K sepsání smlouvy i při vyzvednutí šatů budeme potřebovat Váš občanský průkaz.
 

3. Úprava šatů na míru

Úpravu šatů na míru provádíme vždy v týdnu Vaší společenské události nebo svatby. Přímo u nás ve svatebním studiu s profesionální švadlenou. U zapůjčených šatů je menší úprava v ceně. U šatů, které si u nás zakoupíte, je možné se se švadlenkou domluvit na úpravě taky, ale cena bude účtována zvlášť.

4. Ušití šatů na míru

Naše svatební studio se orientuje především na půjčování šatů, můžete si je u nás ale i koupit a dokonce i nechat ušít na míru. U nás ušijeme šaty za cenu půjčení.